המחשב הוא כלי מאוד שימושי ומי כמוכם יודעים זאת.

לצערי אין לי מחשב משלי, והמחשב שאני משתמש בו הוא של המשפחה שנמצא במרכז הבית. מחשב ישן פנטיום שלוש 933Mhz.

בעיקרון הוא דיי מספק את הצרכים שלי, אני לא גיימר, והמשחקים הכי כבדים שאני משחק בהם, וזה קורה ממש לעיתים רחוקות, רצים מצוין על הGEFORCE 2 שלי.

מצד שני הוא דיי מגביל אותי באפשרויות אחרות שאפשר לעשות אם המחשב, כמו וירטואליזציה ועוד.

יום שבת האחרון היה הכי סיוט, כל המשפחה שלי השטלתה על המחשב לכל היום, עקב עבודות שונות שהיו צריכים להכין, או סתם כדי להשתמש במחשב, בסופו של דבר קיבלתי את המחשב רק ברבע ל9 בערב, וב9 הפסקתי עקב כוכב נולד והתוכנית שאחריה כישלון או כישרון (ואיזה שרוט היה השרוט…). אחי שעשה בשכל וקנה מזמן מחשב משלו.

בנוסף על כך, כמעט כל יום שאני חוזר מאוחר מהעבודה, ומעוניין להשתמש במחשב לדברים שלי (ואמא שלי עד עכשיו לא מבינה למה אני צריך לשבת במחשב אם בעבודה כל היום הייתי ליד מחשב ), מגלה שהמחשב תפוס, ואני צריך לחכות לא מעט זמן, עד שיואילו בטובם לפנות את המחשב.

הבעיה השניה היא כתוצאה מיכך שהמחשב נמצא באמצע הבית, ברוב שעות היום והערב, דיי רועש בסביבתו, שומעים את הטלויזיה, מדברים בבית, מוזיקה מחדר אחר וכו', מה שמאוד מפריע להנות מהמחשב, עקב כך לא יצא לי לנצל כמעט את המחשב לצרכי בידור טובים יותר, כמו צפייה בסרטים ועוד. (האמת זו אחת הסיבות שלא כתבתי פוסטים עד עכשיו, כי חיכיתי לזמן שקט)

אז באמת הגיע לקנות מחשב, ועדיף מאוחר או אף פעם:

דיון על איזה מחשב לבחור בוואטאפ

ותודה ללולי על הGEFORSE 2 ועל הזיכרון.