כששמעתי על danceparty, שלחתי הודעה לארתיום עליו, בתור אחד שאוהב ריקודים לטינים. הוא הזהיר אותי שזה אירוע חובבני, ושאירועים כמו קונגרסס הסלסה הרבה יותר טובים. השבתי לו בחזרה אם זה בגלל שדנס פרטי מיועד למתחילים, ובגלל זה הוא חובבני יותר, אבל ארתיום לא השיב, וכמובן זה לא מה שהיה באמת מונע ממני מלהגיע.
חבר שלי השיג את הכרטיסים, הנחנו, משום מה, כי גם לא היה כתוב בשום מקום אחר, כי הכרטיסים לכל שלושת הימים של האירוע. אתמול ביום שלישי, הוא החליט שהוא עייף ושקל שלא לבוא. כמובן שהפעלתי עליו סדרה ארוכה של שכנועים (בסה"כ הכררטיסים אצלו) ובנוסף זו סיבה לא הגיונית, הוא במלא יתעורר שם, ועייפות זה לא סיבה בשביל להפסיד דברים מהנים…

כמובן שהוא נזכר להגיד שהוא עייף כמעט ברגע האחרון, וב7 הוא עוד היה בבית, וההופעה של שירי מימון ב9. בסופו של דבר הצלחנו להגיע שם בדיוק ב9, ומשום מה שירי כצפוי עדיין לא הגיעה. בסופו של דבר היא הגיעה בסוף הערב כשסיימה להופיע ב23:30 נדמה לי, והיא שרה כ5 וחצי שירים (שיר אחד היא הפסיקה באמצע עקב תקלה טכנית ואז זשרה מחדש), המופע היה דיי טוב, אבל היא צועקת הרבה.

מבחינת כל השאר, היו 4 במות, ששתיים מהם לא היו הכי פעילות, מידי פעם לימדו איזה ריקוד, שכמובן, לא הצלחתי להסתדר אחרי כמה צעדים, וגם זה לא היה רציני כל כך.

בבמה המרכזית היו כל מיני הופעות של ריקודים, והיה דבר שדיי הדהים אותי שם, עד עכשיו הייתי בטוח שריקודי בטן מיועדים לבנות בלבד, בגלל שיש להם מבנה גוף מיוחד, אם ישבן שאותו ניתן להזיז לכל כיוון אפשרי, אבל מסתבר שהיה שם איזה אחד, שבה עם הבנות שהוא מלמד, ולמרות שגם הם רקדו בטן, הוא היה במרכז, ובאופן מדהים לא היה תנועה שהוא לא הצליח לבצע, זה היה מדהים לראות, אחרי ההופעה המנחה שם התלוננה על כך שעכשיו גברים טובים מנשים בכל, מבשלים יותר טוב, מאפרים יותר טוב, ועכשיו רוקדים ריקודי בטן יותר טוב…

מעבר למספר במות המצומצמות, רוב המתחם היה מלא מלא בדוכנים של אוכל, מספרת נשים, הרבה דוכנים של מרכזי לימודי ריקודים, הדוכן הכי מיוחד או מוזר שם היה של "דיאנטיקה", שזה שרך כלשהיא "מדעית" למקד את המחשבות (כמובן שזה לא תיאור מדויק), הם עשו לכולם מבחן מתח, שבו מחזיקים אז שתי כוסות מתכת ומידי פעם המחוג עולה ברגע שחושבים על כל מיני דברים, ולמרות שלא הייתם לחוצים או הרגשתם מתח, לפי דברם, בתת מודע, או איפה שלא יהיה יש איזו מתח.

אחרי שבזבזו לנו הרבה זמן בדוכן האחרון כבר היתה שעה מאוחרת 00:30 לא הצלחנו למצוא אוטובוסים והרכבת באוניברסיטה היתה סגורה, הלכנו את כל הדרך מכני יהושוע, עד לתל אביב מרכז במשך חצי שעה (אין לי בעיה עם ספורט, אבל למה בשעה כזו…), בנוסף לכך, המכונה ברכבת בלעה לי שמונה שקלים, כן הציגה את המחיר, אבל התעקשה לייבש אותי ולא לתת לי כלום…
בקיצור דיי נהנתי, היה מופע טוב של שירי מימון ועוד מספר דברים נחמדים, אבל זה לא מצדיק את המחיר ביחס להנאה. הכרטיסים מסתבר היו רק ליום אחד, בשבוע הזה וקודמו, דן  מציעים תחבורה ציבורית ביום חמישי בלילה, צריך כבר לתכנן מה לעשות….

ארתיום, פעם הבאה אקשיב לך….