תל אביב לא מיועדת לצעירים מסתבר. אתמול חיפשתי אני וחבר שלי לאן לצאת בתל אביב והמליצו לנו על אברקסס , ומשם תכננו לינסוע לTLV.

מסתבר אחרי שהגענו לשם, עם הרבה סיבובים מיותרים, שהכניסה היא רק למי שמעל גיל 25. יש שם בכניסה מישהי שבודקת תעודות זהות וככה מחליטה, ומסתבר שגם לבנות לא עשו הנחות וגם אותם בדקו ולא הכניסו.

שאלנו אותם, איזה מועדון קרוב נוכל להיכנס והמליצו לנו על לימה לימה, ומסתבר שגם שם יש אותה הגבלת גיל, אז החלטנו לינסוע לTLV.

הגענו לשם, הפעם יותר בקלות,  אבל יחסית מוקדם ב11 וחצי, זה יחסית מוקדם כי הם פתחו רק ברבע לאחת, אז לבנתיי אכלנו מספר פיצות.

עשיתי טעות קטנה שלא הלכתי לישון אח"צ, חבר שלי הלך לישון, והוא היה הרבה יותר ערני, כך שבערך נמנמתי על הכסא, עד שחבורת בנות נחמדה העירה אותי והיה נחמד לדבר איתם.

היו קצת הרבה ערסים בכניסה לTLV, אז רצינו להמתין קצת כדי לראות טוב איזו עוד אנשים יגיעו, ובכל מקרה לא ראינו כמעת בנות שם, אבל זה היה מוקדם, אז הנחנו שרובם עדיין לא הגיעו.

טיילנו קצת שם, ולמרות שהאווירה נראתה נחמדה, היום פחות, עם כמות השפכים הענקית שנשפכה שם, וכוסה בהרבה קצף, וגם היה ריח…

כשהתחילו להכניס אנשים לשם, שמנו לב שאמרו שהם לא מכניסים בנות, מבירור קצר מסתבר שיש שם אירוע של FFF , כלומר אירוע של הומואים.

הבנות מהפיצה עדיין ישבו שם, ומסתבר שהם ידעו מכך ואף חשבו להזהיר אותנו אבל שכחו מיזה…

שאלנו את הסלקטורים בפאב שם, איפה יש מועדון שנוכל להיכנס, ואמרו לנו על גלינה אבל הם לא היו בטוחים שיכניסו אתנו, ומסתבר שגם שם היתה אותה הגבלת גיל.

לבסוף התישבנו באיזה פאב, ומסתבר שהיתה שם מישהו שחבר שלי הכיר מהצבא, אז סתם ישבנו ודיברנו.

הדרך חזרה היתה עם הרבה יותר סיבובים ומאוד ארוכה, היינו קצת עייפים, ולא עקבנו נכון, ולצערי הרב זה מאוד עייף אותו ולצערי היום הוא לא כל כך רוצה לצאת…

מי אמר שתל אביב שייכת לצעירים?